13. prosice - "Připadám si jako děvka"

13. prosince 2012 v 20:23 | Boe |  Dny se vlečou..
Nedala jsem zápočet z češtiny. Děsně mě to štve. Štve mě to, protože jsem se celý týden učila a celá má práce přišla vniveč. Příští týden mám opravný termín, ale nemám náladu se na to vůbec dívat. Bylo to tak debilně lehké, věřila jsem si a dopadlo to děsně. Nemám ráda prohry, zvlášť když vím, že jsem připravená a za můj neúspěch může jen hloupá náhoda - v mém případě hloupá otázka. Vím, že to moc hrotím, opravné termíny mám ještě dva, ale prostě mě to mrzí. Poslední dobou jsem hysterická. Po dnešním nezdaru jsem došla domů jako hromádka neštětí. Adam byl kupodivu doma a když viděl, že úspěch se nekonal, řekl mi jen: "Asi ses málo učila".

Myslela jsem že snad špatně slyším a měla jsem málo k tomu, abych mu jednu nevrazila, ale ovládla jsem se a nedala na sobě nic znát. Zavřela jsem se v koupelně, vysoukala se ze všech věcí a vlezla si do sprchy. Slzy mi tekly po tvářích spolu s proudem horké vody. Celá jsem se vydrhla olejovým mýdlem, umyla si vlasy a poté se zabalila do obrovské čisté osušky, která voněla po květinové aviváži a příjemně škrábala.Vlasy jsem si zamotala do obrovského turbanu, vypadala jsem jako postava z Tisíce a jedné noci. Nanesla jsem si čistící masku na obličej a mezitím, co jsem ji nechala působit, jsem si zapilovala nehty. poté jsem omyla obličej od zbytků zaschlé masky a pak se celá natřela tělovým mlékem s vůní kokosu - můj oblíbený. Odebrala jsem se do ložnice, kde jsem si oblékla obrovské domácí tričko s potiskem dvou zamilovaných pejsků a na nohy natáhla pletené ponožky. Lehla jsem si na postel a v notebooku si pustila složku se zamilovanými písničkami. Vzpomínala jsem na Něj. Jak mě vždycky políbil tak nežně a přitom vášnivě, jako nikdo předtím. Na jeho úsměv, chůzi, vtipy. Na jeho ruce, které mě hladily všude na těle a jeho strniště, kterým mě škrábal po tvářích. Na Něj...
"Co to tu děláš?" vyrušil mě ze snění Adamův hlas. Lekla jsem se, jako by mě přistihl inflagranti. Sedla jsem si a rychle se sápala po notebooku, abych utnula hlas právě zpívajícího Bruno Marse.
"Proč brečíš? To si opravíš, ty trdlo. Víš kolik zkoušek se ti ještě nepovede?" Sedl si Adam vedle mě a vzal mě do náruče. "Krásně voníš," začal mě líbat a pak... pak jsme se spolu vyspali. Připadám si jako děvka...

Boe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alciellë Alciellë | Web | 15. prosince 2012 v 0:58 | Reagovat

U mě je to trošku složitější.K té škole mám nějakou nechuť,odpor - když vím, co všechno mám dělat do školy,co mě čeká,tak se automaticky rozbrečím.Věčně mám teď depky, pořád jen brečím.Přátelům nějak nedokážu teď věřit,určití lidé mě zklamali a s kamarádkou,kterou znám 20let, naše přátelství skončilo, vyčetla mi všechny chyby za dvacet let,ale co jsem provedla doteď nevím.A do toho jsem chtěla odjet do Anglie - podařilo se mi na chvíli překecat rodiče - s tím rozdílem, že věděli, že pojedu s kamarádkou, o tom, že jede kamarád, kterého už pár let mám dost ráda, jsem radši neřekla. Mamka má k němu jakousi averzi a já se jí nedivím po tom, co mi během Velikonoc provedl, spíš co si o mě vykládali s jeho fanklubem holek.Jenže ted v pátek to bylo jiný.Prostě si mě všímal, samé pochvaly, ignoroval kluky a pak jsme společně skončili na záchodech. Málem došlo i na sex, jenže nakonec to utnul s tím, že bych toho litovala a že to nemůže udělat kamarádovi - jaksi nás celá parta kluků (přátel) viděla, ale myslím, že ho odradilo to, jak nám to prostě nešlo, jak zjistil, jak na tom jsem... Dost si s ním ted píšu a snažím se ho vylákat v neděli na bruslení, ale napsal, že neví jestli půjde, že ho musím přesvědčit, jen nevím jak, o holky nestojí a pak odletí. A nejhorší je, že mu opět píšu první až na určité výjimky =(. Nevím, co dělat, všechno mě štve, v poslední době se cítím sama, i dkyž to tak téměř ani není, jsem s přáteli venku, po dlouhé době o víkendu doma, ale i tak.. hlavně ty depky, co trvají od září.. Nevím, co to způsobilo, nedokážu tomu zabránit. A testy ve škoel jsem taky nedala, pokud nenapíšu opravný, tak nejdu ke zkouškám. Nevím, jestli teda radši jít pracovat, nebo ještě bojovat, nějak nci nevím a nic mě nebaví. Tebe chápu, že jsi zklamaná, taky jsem nedávno byla, protože zrovna na ten jeden test jsem se šrotila a uteklo mi to o pár bodů =(. A ani se ti nedivím, že myslíš na Toma. Tolik bych ti přála být s ním, abys byla štastná ;).

2 Domí Domí | Web | 15. prosince 2012 v 15:38 | Reagovat

máš super články rada ich čitám:)

3 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 18. prosince 2012 v 21:37 | Reagovat

Naprosto věřím, že tě to muselo dostat.. já jsem dala všechny zápočty a i všechny předtermíny zkoušek a jsem za to moc ráda, protože kdybych nedala jen jednu jedinou, tak se zhroutím a nedám pak ani ty další.. Ale i můj neúspěch přijde - hlavně na konci ledna, kdy mám dvě zkoušky s učitelkou, která mě nesnáší.. takže počítám, že se na to můžu učit jak chci a stejně to pro ni nebude dost dobré :-?
Pokud máš před opravným termínem, tak držím pěsti.. Pokud máš po něm, tak se těším na článek o úspěchu :-)

4 S. S. | Web | 21. prosince 2012 v 21:47 | Reagovat

Měla bys mu všechno říct. Jak Tě to všechno mrzí a tak. Jestli Tě miluje, pochopí to a bude se snažit to změnit. Což by měl, když spolu bydlíte..
Zkoušku si opravíš, určitě jsi to nedala jen kvůli nervům!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama