Srpen 2010

4. - 5. srpen - " Co na to říct....."

5. srpna 2010 v 22:36 | Damsel Boe |  Dny se vlečou..
damsel boe
Poslední dny jsem se snažila držet si Ondřeje od těla. Je totiž tak krásný a chytrý, až to není zdravé a jelikož jsem magnet na všelijaké maléry, nesmím se nechat zblbnout. Myslím, že se již stalo...
V úterý jsme s dětmi v lese vyráběli domečky pro skřítky. Opravdu musím uznat, že děti své fantazii meze nekladou a některé kousky byly obzvlášť povedené. Malá Vanesska dokonce pro svého skřítka postavila záchod z pár malých dřívek a okomentovala to slovy: "Kdyby se mu náhodou chtělo čůrat." Děti jsem si už teď oblíbila. Rozhodla jsem se naši malou Hanu na tábor taky přihlásit, a to hned od druhého turnusu, který začíná v pondělí.
Středeční den byl asi nejlepší z celého týdne. Ondra dětem vyhlásil den volna, a proto kluci hráli fotbal, holky si většinou kreslily a my si udělali chvíli volno.
"Tak co, jak s přítelem plánuješ prázdniny?" začal Ondra chytře vyzvídat.
"Plánuju, ale sama. Přítele nemám," usmála jsem se.
"Cože? Taková pěkná holka nemá kluka, to je snad vtip, ne?" pozvedl udiveně obočí.
"Hezká, to nevím..ale každopádně sama," pokrčila jsem rameny a nechala si jeho slova hřát u srdce. "A co ty? Ty máš přítelkyni?" nedalo mi to a otázku jsem mu oplatila.
"Ne, já už jsem dva roky sám, stále na mě ta pravá někde čeká," rozesmál se a loknul si ze své láhve na pití. Když polknul, opatrně si odkašlal: "To bychom mohli tento víkend něco podniknout spolu, co říkáš?"a s úsměvem se na mě podíval.

30. červenec - 3. srpen - " Jako smyslů zbavená "

3. srpna 2010 v 10:13 | Damsel Boe |  Dny se vlečou..
damsel boe

Poslední dobou jsem v jednom kole. Včerejším dnem začal příměstský tábor, na který jsem se přihlásila jako vedoucí. Na turnus od 2.8. do 6.8. se přihlásilo čtrnáct dětí, u kterých jsem si snažila zapamatovat jména, ale marně. V paměti mi utkvělo jen jméno nejzlobivějšího dítěte - Honzíka. Ostatní byli celkem hodní, někteří vyplašení asi tak, jako já.
Mým společníkem na táboře je Ondra. Vysoký kluk s tmavýma vlasama a očima, krásným úsměvem a potřebným pedagogickým vzděláním - které já bohužel nemám :D. Je mu 22 let, má rád zvířata, často cestuje do nejrůznějších koutů světa a ovládá angličtinu jako svůj rodný jazyk.
Hned na začátku jsme si sedli do noty. Jsem moc ráda, protože si nedokážu představit, že bych každý den, do pozdních odpoledních hodin, trávila s nějakým nabubřencem.