17. červenec - "Brácha se nám stěhuje"

17. července 2010 v 20:00 | Damsel Boe |  Dny se vlečou..
damsel boe

No tak to je gól!
Brácha se bude stěhovat ke své přítelkyni, se kterou chodí asi čtyři roky. Jmenuje se Andrea, ale všichni známí i neznámí jí říkají Endy. Je to pravý opak mě. Já jsem malá, snědá, mám oči černé jak uhlíky, vlasy jako oříškovou zmrzlinu a celkově vypadám tak nějak úplně zvláštně. Zato ona je vysoká blondýnka s modrýma očkama, bledou pletí, vypadá jako panenka barbie, ale s úlevou můžu potvrdit, že se tak nechová. Má ráda sport, jídlo, filmy, hudbu, tanec. Prostě si s ní skvěle rozumí nejen brácha, ale i celá moje rodina. Ale zpátky k tématu..
Kuba mi to stěhování oznámil až dneska, což beru jako děsný podraz, protože jsme si vždycky všechno říkali hned. Mamka už to prý ví delší dobu, jen nechtěla, abych z toho byla smutná. To sice jsem, dostal ode mě pěknou herdu do zad, ale za se to rýsuje pěkná vidina vlastního pokoje :P.
Proč, že se vůbec stěhuje? S Endy se totiž na jaře zasnoubili a společný byt, který mají pronajatý v jednom docela velkém městě, je pro ně prostě samozřejmostí. Vyšlo jim to tedy pěkně hloupě, protože jsme se předevčírem nastěhovali sem a oni včera dostali echo, že si můžou jít prohlídnout byt. Je to trochu výhoda, protože je mi jasné, že kromě Haničky a Jakuba by tu byla věčně nasáčkovaná i Endy a já bych se asi zbláznila. Nevadí mi ani jeden z nich, ale přeci jen...někdy člověk potřebuje trochu soukromí.
Naštěstí si brácha ještě ani nestačil vybalit, takže si to jen hodí do auta a pofičí směr velkoměsto. Bude mi smutno, ale co, nestěhuje se na Mars a autobusy jezdí :).

Boe


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama